Vyhledávání


Diskuze

Datum: 25.06.2012

Vložil: J+P

Titulek: poděkování všem

Opravdu to byl úžasný fesťák . Těžko by se hledala chyba . Ochota organizátorů
nás až zarážela. Vystupující si to užívali s námi . Tak to vypadá, když se sejde
parta milovníků bikbítu a že to byla velká parta . Počasí - to už byla jen třešinka na dortu. A k hodnocení vystupujících ? Nejlepší samozřejmě Keks , vždyť kvůli nim jsme tak daleko vyrazili a jsme jimi odkojení ! Ale jinak PUMPA - to je bomba ! a Brutus druhá ! Moc děkujem všem a pokud to jen trochu půjde za rok nás tam máte zpátky .

Datum: 25.06.2012

Vložil: Vlado

Titulek: Velkánskej díkes

Michale, bylo to gigantický a muselo za tím být mraky práce a lítání. Pumpa byla špičková a nasadila lať zatraceně vysoko. Fakt měli dostat ty JimBeamy dva... ;-D
Všechny kapely byly sqělý a se všema jsem kdysi prožil pubertu.. Teda až na Unisono, to jsou ještě junioři :-D

Datum: 25.06.2012

Vložil: Vlado

Titulek: Re: Velkánskej díkes

Teď valím do rajčete fotky a kus videa (sorry, má to malé rozlišení):
https://vlado55.rajce.idnes.cz/Na_bigbitovy_tancovacce_2012

Datum: 25.06.2012

Vložil: Jitka

Titulek: Cooool!!!

Ahoj všem, byl to opravdu skvělý fesťáček. Užili jsme si to až do konce, a jak už tady někdo písnul, vrátili jsme se o x let zpět, kdy byl ještě bigbít na každém rohu :-) . Odyssea byla skvělá třešnička na dortu. I když pravda trošku hnaná časem. Ale stálo za to si počkat. Budou někde fotky???? Děkuji

Datum: 24.06.2012

Vložil: Dana Vosátková

Titulek: poděkování a dotaz

Krásný večer...chtěla bych vám moc poděkovat za úžasný fest....bylo to moc super..škoda jen že Odyssea nebyla dřív....chtěla jsem se zeptat kolik bigbítovejch nadšenců dorazilo na tento festiválek?

Datum: 24.06.2012

Vložil: Jarmila

Titulek: Re: poděkování a dotaz

jj...na to jsem se také chtěla zeptat :-)

Datum: 24.06.2012

Vložil: Jarmila

Titulek: díkes

Velký dík všem co se kolem toho tyjátru motali :-) Doufám že po Odysseafestu a Bigbítový tancovačce přijde za dva roky např. Revivalfest :-) Nebo už za rok na Michalovu 40-tku? Například Uriah Heep revival Karlovy Vary..nebo Špejbls Helprs ....jo to bylo maso mas :-) Jinak z mého pohledu v sobotu absolutně nejlepší Pumpa!!!! Profíci! Se vším všudy!

Datum: 24.06.2012

Vložil: Martin

Titulek: Bylo to fajn.

Zdravím do Vyžic a posílám poděkování všem pořadatelům.Bylo to super,počasí,kapely,pěkný holky a pivo,opravdu jsem se vrátil třicet let na zpět a to se vším všudy!Příznivce bigbítu zdraví Martin.

Datum: 24.06.2012

Vložil: bača

Titulek: Bylo to fajn.

jó bylo to super, souhlasím.

Datum: 22.06.2012

Vložil: Michal

Titulek: První návštěvníci už jsou tady!!

Je to neuvěřitelné, je pátek 14.45 a už dorazili první návštěvníci festivalu! Z Loun!!! To je bomba!

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>