Vyhledávání


Diskuze

Datum: 18.06.2012

Vložil: Michal

Titulek: Re: Re: program

Začátek bude v 11.00. Mrkněte do menu Program, tam je to vše vypsané. Michal

Datum: 16.06.2012

Vložil: Radek N.

Titulek: dvě podia

Dle dostupných informací bude každá kapela hrát hodinu.Jaký je čas na zvučení?.
Jsou dvě podia?Jaký je sled kapel?Díky.

Datum: 15.06.2012

Vložil: Ivča

Titulek: Alešova slova

Čau lidi, právě jsem si přečetla Alešovo Úvodní slovo a musím reagovat.
Úplně se mi vybavila ta doba, kdy nám bylo -náct a holky ještě měli svoje první příjmení. Sraz ve 13.00 na Středu (dnes Masaryčka) a jelo se směr Pardubice. Jen správně vystoupit a chytit navazující autobus třeba do Semína. Zaplatit směšné vstupné a zahnat žízeň pivkem. Pokecat se známejma a s kapelou. Pak už mezi prvníma na parket a protancovat a prozpívat večer. Najít místo na rozbalení spacáku, schovat boty a dobrou noc. Ráno snídaně v místním Konzumu a cesta zase někam jinam. Večer je přece další bigbeatek..........krásná doba. Jsem šťastná, že mezi vás patřím. Mějte se.

Datum: 18.06.2012

Vložil: Radan

Titulek: Re: Alešova slova

Prosím,mohu se zeptat,v kolik je sraz na Středu a v kolik odjíždí vlak směr Vyžice?Abych jej neprošvihl :-)...
Děkuji za info a přeji hezký den..Radan

Datum: 20.06.2012

Vložil: Ivča

Titulek: Re: Re: Alešova slova

Příteli, vzpomínala jsem na dobu,kdy nám ještě prezidentoval soudruh Husák a pivo stálo 2,50,-
Cestu do Vyžic si zadej do internetovýho vyhledevače :-)
Ale však vy tam určitě všichni cestu najdete a pěkně si ten DEN užijete.

Datum: 13.06.2012

Vložil: František

Titulek: Bude pořádnej bigbít

Skupina B-Q a RockBand se také těší - bude pořádnej bigbít.
https://www.youtube.com/watch?v=bnA4rcSo25I

Datum: 22.03.2012

Vložil: Jarmila

Titulek: co mi ještě chybí

Už se moc těším, ale chybí mi tam např. CODA, skvělá tancovačková kapela na profi úrovni, však je znáte :-) Nebo GRAFIT , ale ty už asi nehrajou, už tehdy to byli dědci .-)))

Datum: 28.03.2012

Vložil: Aleš

Titulek: Re: co mi ještě chybí

Tak GRAFIT stále hraje - viz web : https://lightshow1.cz/grafit.htm . Ne že bych si nedal "Žárovky jsou hodný", ale podobně kvalitních kapel je v různých koutech Česka více. Co se týká CODY, ta by sem jistě patřila. Bohužel festival není nafukovací. To by se daly diskutovat další skupiny, třeba KARAMEL... Myslím, že program obsahuje naprosto reprezentativní vzorek toho nejlepšího, co na této scéně momentálně existuje. Můžeme se všichni těšit na porci dobrého bigbítu...

Datum: 04.06.2012

Vložil: Zdenek

Titulek: Re: co mi ještě chybí

....a co * POLYMETAL * BRIX * EPITAF * SADA* ????????????

Datum: 11.06.2012

Vložil: Lída

Titulek: Re: co mi ještě chybí

Taky se těšíme,nám zase chybí Benefit,ale užijeme si to i tak,třeba příští rok by to mohlo vyjít...

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>